Aukce 17
> Položka 81
Trnka Jiří
Chlapec s medvědem
litografie, papír 18 x 24,5 cm, rám, sklo sign. PD Trnka
81
aukce 17
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 200
dosažená cena
10 500 Kč
Trnka Jiří
Sen noci svatojánské, 1961
82
19 000 Kč / 760 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
Lhoták Kamil
Dvojice grafik, 1965
83
4 500 Kč / 180 €
vyvolávací cena:
4 500 Kč
dosažená cena:
Brunovský Albín
Ilustrátor a můza, 1988
84
8 000 Kč / 320 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
Lhoták Kamil
Nádrž v moři, 1979
85
12 000 Kč / 480 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Jeníček Jiří
Denně tanec
86
3 000 Kč / 120 €
vyvolávací cena:
9 100 Kč
dosažená cena:
Lauschmann Jan
Deštivý den – Benátky, 1935
87
9 000 Kč / 360 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena: