Aukce 19
> Položka 30
Bělocvětov Andrej
Žena s dítětem, 1968
olej, email, papír; 44 x 31,5 cm, rám, sklo; sign. UD Bělocvětov; Konzultováno s Dr. Dušanem Brozmanem.
aukce 19
vyvolávací cena
56 000 Kč
€ 2 088
dosažená cena
56 000 Kč
Janoušek Vladimír
Postavy v krajině, 1984
19
14 000 Kč / 522 €
vyvolávací cena:
Kafka Jaroslav
Postava v interiéru
32
19
4 000 Kč / 149 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
Jiřincová Ludmila
Akt, 1941
19
10 000 Kč / 373 €
vyvolávací cena:
Anderle Jiří
Daidalos, Ikaros a Slunce, 1983
19
6 500 Kč / 242 €
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena:
Matouš Dalibor
Kubistické zátiší
19
5 000 Kč / 186 €
vyvolávací cena:
Kerhart Oldřich
Pohled na Karlův most, 1940
36
19
40 000 Kč / 1 492 €
vyvolávací cena: