Hnízdo Vladimír Jan

Hlava, 1967

olej, sololit

52 x 42 cm, adjustováno na desce

sign. PD H67

Na rubu pozůstalostní razítko
V. J. Hnízdo 1914–1978.

Vystaveno v Regionálním muzeu Kolín 1999.

55 aukce 1

vyvolávací cena 8 000 Kč € 296

pol. č.56
aukce: 20
5 000 Kč / 185 €
vyvolávací cena:
pol. č.57
aukce: 20
7 000 Kč / 259 €
vyvolávací cena:
pol. č.58
aukce: 20
55 000 Kč / 2 036 €
vyvolávací cena:

pol. č.59
aukce: 20
22 000 Kč / 815 €
vyvolávací cena:
pol. č.60
aukce: 20
8 000 Kč / 296 €
vyvolávací cena:
pol. č.61
aukce: 20
48 000 Kč / 1 777 €
vyvolávací cena: