Aukce 20
> Položka 61
Bělocvětov Andrej
Bez názvu, 1979
olej, email, papír
68,5 x 48 cm, rám, sklo
sign. LH Bělocvětov 79
61
aukce 20
vyvolávací cena
48 000 Kč
€ 1 777
Jírovec Václav
62
7 000 Kč / 259 €
vyvolávací cena:
Cicvárek Miloslav
Krajina, 1960
63
22 000 Kč / 815 €
vyvolávací cena:
Kodet Emanuel
Milenci
64
3 000 Kč / 111 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
Bauch Jan
Cirkus
65
32 000 Kč / 1 185 €
vyvolávací cena:
Vašíček Vladimír
Krajina na podzim, 1964
66
16 000 Kč / 592 €
vyvolávací cena:
Zívr Ladislav
Žena, 40. léta
12 000 Kč / 444 €
vyvolávací cena: