mistrov. zn. LM, 12 ti lotový punc, Rakousko-Uhersko, stříbro, ryzost 750/1000, hmotnost 60,00 g, lastura na noze ve tvaru labutě, upevněno na oválném podstavci s květinovou bordurou, uvnitř zlaceno, výška 8 cm
Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.