litografie 20/60, ruční papír Arches (dodatečný tisk podle;původní kresby F. K. z počátku 30. let 20. století), 41 x 41 cm, sign. v tisku Kupka, Lit.: Christie´s, Collection de Madame Darthea Speyer, Paris, 2010 (aukční katalog), The Solomon R. Guggenheim Museum, František Kupka 1871-1957, New York, 1975 (výstavní katalog), s. 297.