Aukce 29
> Položka 140
Kupka František (1871-1957)
Plakát, 1964
litografie, papír, 65 x 47,5 cm,sign. v tisku Kupka zn. MOURLOT-IMP.
140
aukce 29
vyvolávací cena
6 000 Kč
€ 234
dosažená cena
6 000 Kč
Kupka František (1871-1957)
Plakát, 1958
141
29
6 000 Kč / 234 €
vyvolávací cena:
Váchal Josef (1884-1969)
Ex libris Mária Přibilová
142
29
2 000 Kč / 78 €
vyvolávací cena:
Váchal Josef (1884-1969)
Bez názvu, 1947
143
29
12 500 Kč / 488 €
vyvolávací cena:
12 500 Kč
dosažená cena:
Kupka František (1871-1957)
Bílé rytmy na černém, 1913
144
29
13 000 Kč / 508 €
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena:
Kupka František (1871-1957)
Quatre histoires de blanc et noir, 1926
145
29
100 000 Kč / 3 907 €
vyvolávací cena:
Kupka František (1871-1957)
Kompozice
146
29
15 000 Kč / 586 €
vyvolávací cena: