Aukce 32
> Položka 25
Sikora Rudolf (*1945)
Bez názvu, 1976-77
kombinovaná technika, plech, rám, 65 × 65 cm
sign. na rubu Rudolf Fila 1976-77
25
aukce 32
vyvolávací cena
32 000 Kč
€ 702
Kupka František (1871-1957)
Cercle orange, 1950
26
32
24 000 Kč / 936 €
vyvolávací cena:
32 000 Kč
dosažená cena:
Chatrný Ivan (1928 - 1983)
Bez názvu, 1969 - 2 ks
27
32
7 500 Kč / 293 €
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena:
Urbásek Miloš (*1932)
Série O, 1967, 8 ks
28
32
30 000 Kč / 1 170 €
vyvolávací cena:
41 000 Kč
dosažená cena:
Zívr Ladislav (1909 - 1980)
Žena, 1960
29
32
35 000 Kč / 1 366 €
vyvolávací cena:
Hanzl Oldřich (1921-1992)
Objekt, 70. léta 20. stol.
32
16 000 Kč / 624 €
vyvolávací cena:
Hanzl Oldřich (1921-1992)
Mimozemšťan, 70. léta 20. stol.
32
25 000 Kč / 975 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena: