Kupka František (1871-1957)
Cercle orange, 1950
barevná litografie, ruční papír Arches s vodoznakem (dodatečný tisk podle původní kresby F.K. z poč. 30. let 20. stol.), 61 × 45 cm
sign. PD v tisku Kupka
26
aukce 32
vyvolávací cena
24 000 Kč
€ 936
dosažená cena
32 000 Kč