Mainer Martin (*1959)

Sedm statečných, 1986

olej, plátno, 100 × 115 cm
sign. uprostřed plátna MAINER

33 aukce 33

vyvolávací cena 90 000 Kč € 3 480

dosažená cena 180 000 Kč

pol. č.34
aukce: 33
9 000 Kč / 348 €
vyvolávací cena:
pol. č.35
aukce: 33
95 000 Kč / 873 674 €
vyvolávací cena:
pol. č.36
aukce: 33
18 000 Kč / 696 €
vyvolávací cena:

pol. č.37
aukce: 33
18 000 Kč / 696 €
vyvolávací cena:
pol. č.38
aukce: 33
120 000 Kč / 4 640 €
vyvolávací cena:
120 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.39
aukce: 33
14 000 Kč / 541 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena: