Aukce 33
> Položka 33
Mainer Martin (*1959)
Sedm statečných, 1986
olej, plátno, 100 × 115 cm
sign. uprostřed plátna MAINER
vyvolávací cena
90 000 Kč
€ 3 480
dosažená cena
180 000 Kč
Moldovan Kurt (1918-1977)
Z cyklu Alenka v říši divů, 1973
9 000 Kč / 348 €
vyvolávací cena:
Bačkovský Jan (*1957)
Papoušci, 1987
95 000 Kč / 873 674 €
vyvolávací cena:
Typlt Lubomír (*1975)
Pinocchio, 2004
36
18 000 Kč / 696 €
vyvolávací cena:
Typlt Lubomír (*1975)
Bez názvu, 2004
18 000 Kč / 696 €
vyvolávací cena:
Mainer Martin (*1959)
Autoportrét v zelí, 1988
38
120 000 Kč / 4 640 €
vyvolávací cena:
120 000 Kč
dosažená cena:
Kolář Jiří (1914-2002)
Bez názvu, 1995
39
14 000 Kč / 541 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena: