Kolínská Jitka (1930-1992)
Bez názvu, 60. léta
olej, plátno, 85 × 105 cm
Provenience: Z pozůstalosti Jitky Kolínskéod pana Vašíčka, přítele autorky. Konzultováno s doc. PhDr. Marií Klimešovou PhD.
57
vyvolávací cena
70 000 Kč
€ 2 707
dosažená cena
120 000 Kč