Mísa

Čechy, výroba fa AKA , 30. léta 20. stol., glazovaná keramika, průměr 23 cm

Společnost pro výrobu bytových doplňků a uměleckých předmětů AKA byla založena B. Fuchsem v r. 1932. Ve své době patřila k nejlepším producentům designového zboží v Československu. Mezi další autory patřila i manželka zakladatele Drahomíra Fuchsová nebo František Kaláb.

198 aukce 33

vyvolávací cena 3 000 Kč € 116

pol. č.199
aukce: 33
45 000 Kč / 1 740 €
vyvolávací cena:
45 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.200
aukce: 33
4 500 Kč / 174 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.201
aukce: 33
29 000 Kč / 1 121 €
vyvolávací cena:

pol. č.202
aukce: 33
4 000 Kč / 155 €
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.203
aukce: 33
5 000 Kč / 193 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.204
aukce: 33
15 000 Kč / 580 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena: