Kojící Madona, 18. stol.

olej, plátno, rentoilováno na novém plátně, rám, 68,5 x 58 cm, na rubu plátna sign. restaurátora Rest. N. Bakulin 1937

Přiloženo rozhodnutí Ministerstva kultury o prohlášení za kulturní památku. Ze zprávy Národního památkového ústavu: Kompozice malby a její pojetí odkazuje souvislost s kresbou téhož námětu od italského umělce Giacomo/Jacopo Ligozziho (1547–1627), který ve 2. pol. 16. stol. m.j. působil na habsburském dvoře ve Vídni... Kvalitní, pozdně barokní malba zachycuje málo obvyklým způsobem ikonografické téma kojící P. Marie.
64 aukce 42

vyvolávací cena 45 000 Kč € 1 665

pol. č.65
aukce: 42
28 000 Kč / 1 036 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.67
aukce: 42
3 000 Kč / 111 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.68
aukce: 42
200 000 Kč / 7 399 €
vyvolávací cena:
pol. č.69
aukce: 42
60 000 Kč / 2 220 €
vyvolávací cena:
60 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.70
aukce: 42
20 000 Kč / 740 €
vyvolávací cena: