Hofbauer Arnošt (1869–1944)
Plakát Obrázková revue
barevná litografie, papír, podlepeno (min. poškození na okrajích), 71 x 91,5 cm zn. LD v tisku A. Hofbauer, PD razítko Jar. Roessler
Provedla knihtiskárna a chromolitografie V. Kotrba v Praze
219
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 370
dosažená cena
25 000 Kč