olej, plátno, rám, 93 × 120 cm, sign. PD Ant. Hudeček 933
Odhadní cena 200 000–250 000 Kč. Přiložen odborný znalecký posudek PhDr. Michaela Zachaře. Z posudku: Obraz vyzrálého krajinářského slohu vyniká volným, energickým tahem štětcovým rukopisem, živým a přitom zkušeným koloritem. Obraz z dosavadních výstav neznáme, má přitom vynikající úroveň a reprezentativně dokládá Hudečkovo zralé technické i výrazové mistrovství.