Aukce 47
> Položka 154
Hudeček Antonín 1872–1941
Krajina pod mraky
olej, karton, rám, sklo, 50 × 65 cm, sign. PD Ant. Hudeček
154
aukce 47
vyvolávací cena
50 000 Kč
€ 1 958
Panuška Jaroslav 1872–1958 158
Letní krajina
155
47
38 000 Kč / 1 488 €
vyvolávací cena:
42 000 Kč
dosažená cena:
Bubeníček Ota 1871–1962
Letní krajina
156
47
16 000 Kč / 627 €
vyvolávací cena:
Dívka s kloboukem
158
47
4 000 Kč / 157 €
vyvolávací cena:
Multrus Josef (1898–1957)
V zahradě
157
47
48 000 Kč / 1 880 €
vyvolávací cena:
Boettinger Hugo 1880–1934
Soubor kreseb – 5 ks, 1914–1917
159
47
8 000 Kč / 313 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
LOETZ JOHANN WITWE, fa
160
47
22 000 Kč / 862 €
vyvolávací cena: