Reynek Bohuslav 1892–1971
Job s vlaštovkami, 1952
lept, suchá jehla, monotyp, ruční papír, 24,8 × 16 cm, sign. PD tužkou Reynek
Lit.: Chalupa Pavel: Bohuslav Reynek. Řevnice 2011, obr. s. 133. Provenience: Rodina majitele získal dílo od autora mezi r. 1930–1940.
78
aukce 51
vyvolávací cena
60 000 Kč
€ 2 342
dosažená cena
120 000 Kč