Reynek Bohuslav 1892–1971

Autoportrét s vajíčkem

suchá jehla, ruční papír, 14,6 × 12,2 cm, sign. PD tužkou Reynek20000

Provenience: Rodina majitele získal dílo od autora mezi r. 1930–1940.

79 aukce 51

vyvolávací cena 20 000 Kč € 781

dosažená cena 90 000 Kč

pol. č.80
aukce: 51
36 000 Kč / 1 405 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.81
aukce: 51
7 000 Kč / 273 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.82
aukce: 51
20 000 Kč / 781 €
vyvolávací cena:

pol. č.83
aukce: 51
180 000 Kč / 7 026 €
vyvolávací cena:
pol. č.84
aukce: 51
30 000 Kč / 1 171 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.85
aukce: 51
12 000 Kč / 468 €
vyvolávací cena: