Reynek Bohuslav 1892–1971
Autoportrét s vajíčkem
suchá jehla, ruční papír, 14,6 × 12,2 cm, sign. PD tužkou Reynek20000
Provenience: Rodina majitele získal dílo od autora mezi r. 1930–1940.
79
aukce 51
vyvolávací cena
20 000 Kč
€ 781
dosažená cena
90 000 Kč