Hejna Václav 1914–1985

Jedlík, 1935

oboustranná kresba, akvarel, uhel, papír, rám, sklo, 14 × 18,5 cm, na rubu výstavní štítek

Vystaveno: Bolestná melancholie. Václav Hejna a expresivní tendence ve 30. letech 20. století. Alšova jihočeská galerie, Wortnerův dům 28. 1. – 10. 4. 2016

60 aukce 52

vyvolávací cena 4 000 Kč € 156

pol. č.61
aukce: 52
140 000 Kč / 5 443 €
vyvolávací cena:
150 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.62
aukce: 52
22 000 Kč / 855 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.63
aukce: 52
42 000 Kč / 1 633 €
vyvolávací cena:
55 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.64
aukce: 52
5 000 Kč / 194 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.65
aukce: 52
55 000 Kč / 2 138 €
vyvolávací cena:
90 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.66
aukce: 52
70 000 Kč / 2 722 €
vyvolávací cena:
120 000 Kč
dosažená cena: