Hejna Václav 1914–1985
Jedlík, 1935
oboustranná kresba, akvarel, uhel, papír, rám, sklo, 14 × 18,5 cm, na rubu výstavní štítek
Vystaveno: Bolestná melancholie. Václav Hejna a expresivní tendence ve 30. letech 20. století. Alšova jihočeská galerie, Wortnerův dům 28. 1. – 10. 4. 2016
60
aukce 52
vyvolávací cena
4 000 Kč
€ 156