Havránek Bedřich 1822–1899
Střelice u Litovle
akvarel, kvaš, papír, rám, sklo, 23 × 33 cm, sign. PD F Hawranek, na rubu ručně psaný přípis o majiteli a popis díla.Odborně restaurováno.
Provenience: Sbírka Kuneše Sonntaga (1878–1931), ministra financía prezidenta Anglo-československébanky.
240
aukce 53
vyvolávací cena
13 000 Kč
€ 503