Váchal Josef (1884–1969)
Ostrov blaženců, 1912
barevný dřevoryt, papír, pasparta, rám, sklo
20,5 × 20,5 cm, celkový rozměr papíru: 58,4 × 45,7 cm, sign. PD tužkou JVáchal, LD tužkou č. t. 90, LD v tisku JVáchal 12, na rubu Klub přátel umění v Brně svým členům., Provenience: Ze sbírky významného českého teoretika.
Lit.: publikováno v Kroutvor Josef – Ajvaz Michal, Josef Váchal. Praha, 1994, s. 124, č. soupisu G 67.,
135
aukce 54
vyvolávací cena
22 000 Kč
€ 908
dosažená cena
46 000 Kč