Aukce 55
> Položka 24
Kubíček Jan 1927–2013
Bez názvu – 4ks, 1971
serigrafie, 2/25, papír, pasparta, rám, sklo, 40 × 40 cm sign. PD Jan Kubíček 71
dohromady
24
vyvolávací cena
32 000 Kč
Antal Eduard 1929–2011
Kompozícia s modrou II., 1977
25
100 000 Kč / 9 €
vyvolávací cena:
Malich Karel 1924–2019
Nástěnná plastika 33., 2011
26
180 000 Kč / 6 €
vyvolávací cena:
Kolářová Běla 1923–2010
Dripping IV., 1961
27
120 000 Kč / 6 €
vyvolávací cena:
120 000 Kč
dosažená cena:
Kolářová Běla 1923–2010
Žiletky II., 1961
28
120 000 Kč / 6 €
vyvolávací cena:
120 000 Kč
dosažená cena:
Kratina Radoslav 1928–1999
Variabilní objekt –– Úhlové sklony, 90. léta 20. stol.
29
270 000 Kč / 9 €
vyvolávací cena:
310 000 Kč
dosažená cena:
Škoda Vladimír *1942
Konstelace 1=2 (dipt.) – 2ks, 1986–2000
950 000 Kč / 42 €
vyvolávací cena:
950 000 Kč
dosažená cena: