Křeslo

Střední Evropa, 80. léta 20. stol., chromovaný obecný kov, kožený sedák (poškozený), textilní tkaloun, rozměr 59 x 74,5 x 72 cm

65 aukce 55

vyvolávací cena 5 000 Kč

pol. č.66
aukce: 55
8 000 Kč
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.67
aukce: 55
80 000 Kč / 1 €
vyvolávací cena:
80 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.68
aukce: 55
13 000 Kč
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.69
aukce: 55
5 000 Kč
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.70
aukce: 55
15 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.71
aukce: 55
4 000 Kč
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena: