Hynek Gottwald, fa
Čtenářský stolek s lampou
Čechy, 30. léta 20. stol., výroba fa Hynek Gottwald, Brandýs nad Orlicí, návrh pravděpodobně K. E. Ort, chromovaný obecný kov, dýhované dřevo, červené opakní sklo (neautorské), výška 180 cm
79
vyvolávací cena
16 000 Kč
dosažená cena
19 000 Kč