Slezák Robert, Bystřice pod Hostýnem
Funkcionalistické stoličky – 2 ks
Čechy, 30. léta 20. stol., výroba fa Robert Slezák, Bystřice pod Hostýnem, chromovaná ocelová konstrukce, lakované bukové dřevo (restaurováno), 2 ks, výška 45 cm
dohromady
152
aukce 56
vyvolávací cena
18 000 Kč
dosažená cena
18 000 Kč