Aukce 57
> Položka 92
Ságner Augustin 1891–1946
Krystaly, 30.–40. léta 20. stol.
olej, plátno, rám, 50 × 40 cm, sign. LD SÁGNER
92
aukce 57
vyvolávací cena
90 000 Kč
€ 3 435
dosažená cena
120 000 Kč
Vohrabal Josef 1908–1994
Bez názvu, 1985
93
57
5 500 Kč / 210 €
vyvolávací cena:
8 500 Kč
dosažená cena:
Ovčáček Eduard *1933
Lettres champs, 2001
94
57
7 000 Kč / 267 €
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena:
Veselý Petr *1953
Průhled, 1990–1991
95
57
24 000 Kč / 916 €
vyvolávací cena:
Veselý Petr *1953
Za sloupem, 1986
96
57
18 000 Kč / 687 €
vyvolávací cena:
Chatrný Dalibor 1925–2012
Bez názvu, 1983
97
57
5 000 Kč / 191 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Chatrný Dalibor 1925–2012
P. F. 1989
98
57
3 000 Kč / 115 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena: