Gross František 1909–1985

Záhon macešek, 1971

litografie, papír, pasparta, rám, sklo, 40 × 56,5 cm, sign. LD 26/22, PD F. Gross 71

10 aukce 62

vyvolávací cena 9 000 Kč € 367

pol. č.11
aukce: 62
50 000 Kč / 2 039 €
vyvolávací cena:
pol. č.12
aukce: 62
50 000 Kč / 2 039 €
vyvolávací cena:
pol. č.13
aukce: 62
24 000 Kč / 979 €
vyvolávací cena:

pol. č.14
aukce: 62
9 000 Kč / 367 €
vyvolávací cena:
pol. č.15
aukce: 62
5 000 Kč / 204 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.16
aukce: 62
55 000 Kč / 2 243 €
vyvolávací cena:
120 000 Kč
dosažená cena: