Tác s šesti medailony

zn. DD, puncováno 800/1000, Rakousko, po r. 1925, stříbro, hmotnost 485,60 g, vložené mince z 18. a 19. stol., rozměry 25,5 × 19 cm Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.

3 aukce 6

vyvolávací cena 10 000 Kč € 310