Tác s šesti medailony
zn. DD, puncováno 800/1000, Rakousko, po r. 1925, stříbro, hmotnost 485,60 g, vložené mince z 18. a 19. stol., rozměry 25,5 × 19 cm
Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
3
aukce 6
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 310