Mísa s plastickým dekorem
zn. MH, puncováno 800/1000, Střední Evropa, 3. čtvrt. 19. stol., stříbro, hmotnost 576,00 g, 4 nožky, rozměry 6,5 × 36,5 × 22,5 cm
Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
4
aukce 6
vyvolávací cena
14 000 Kč
€ 450