Nůž na dopisy
puncováno 800/1000, Německo, 1. čtvrt. 20. stol., stříbro, lakované dřevo, jemný tepaný dekor, provedeno ve stylu Wiener Werkstatte, délka 24 cm
Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
88
aukce 7
vyvolávací cena
2 500 Kč
€ 80
dosažená cena
3 500 Kč