Bělá
Nástolec
s poloplastickým dekorem jelenů
černá nadglaz. zn., Čechy, Bělá, 10./20. léta 20. stol., pórovina, bílá a černá glazura, zlaceno, kruhová mísa na 3 profilovaných nohách, ve spodní části malá kruhová miska, výška 35 cm
89
aukce 7
vyvolávací cena
14 000 Kč
€ 455