Dóza na cigarety s motivem městského paláce
vtlač. CEC, puncováno, Rusko, přelom 19./20. stol., stříbro, ryzost 875/1000, hmotnost 134,90 g, rytý ornamentální dekor s černým nielem, víčko na stěžejce, zevnitř pozlaceno, délka 9 cm
Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
152
aukce 10
vyvolávací cena
13 500 Kč
€ 472