Aukce 10
> Položka 153
Lžička s barevnými smalty
mistrov. zn. PM, puncováno, Rusko, pozdní 19. stol., stříbro, ryzost 875/1000, hmotnost brutto 13,10 g, bohatě zdobená, délka 11,5 cm Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
153
aukce 10
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 175
Židovské pečetítko
154
10
3 500 Kč / 122 €
vyvolávací cena:
9 700 Kč
dosažená cena:
Firemní štítek
155
10
2 000 Kč / 69 €
vyvolávací cena:
Firemní štítek s prolamovaným dekorem
156
10
2 000 Kč / 70 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
Miska na bonbony
157
10
1 500 Kč / 52 €
vyvolávací cena:
2 700 Kč
dosažená cena:
Párové svícny se lvy
158
10
35 000 Kč / 1 224 €
vyvolávací cena:
Dóza na tabák s dekorem vertikálních pásů
159
10
9 500 Kč / 332 €
vyvolávací cena: