Votivní destičky – 35 ks
Střední Evropa, 19. a 20. stol., stříbro, ryzost 800/1000, 900/1000, hmotnost brutto 19,50 g, zlato 360/1000, 580/1000, 700/1000, hmotnost brutto 19,50 g obecný kov, sbírka kovových plíšků s tepanými náměty lidských postav a jednotlivých částí těla, 35 ks, různé rozměry
(největší výška 11 cm)
Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
Votivní destičky umisťují do kostelů věřící jako poděkování za uzdravení, za narození dítěte, obdarování talentem aj.
141
aukce 15
vyvolávací cena
35 000 Kč
€ 1 270
dosažená cena
37 000 Kč