Paravan
Střední Evropa, konec 19. stol., polychromované dřevo, původní fazetované sklo, třídílný paravan s bohatě řezbovaným a zlaceným rámem, nový brokátový potah výplní, odborně restaurováno, výška 145 cm, šířka 135 cm
142
aukce 15
vyvolávací cena
19 500 Kč
€ 708
dosažená cena
19 500 Kč