Slavkov
Jídelní a čajová souprava Art Deco – 30 ks
tištěná zn. Schlaggenwald, Čechy, 20. léta 20. stol., porcelán, nádobky na zhraněných vertikálně žebrovaných nožkách, bílý fond se zlaceným a červeným liniovým dekorem, 30 ks: 1 terina s víkem (výška 21 cm),
1 omáčník s víkem, 6 hlubokých a 6 mělkých talířů (o 24,5 cm), 1 kruhová mísa, 1 čtvercová mísa, 1 konvice (výška 22 cm), 1 mléčenka, 1 cukřenka, 6 dezertních talířů, 6 šálků s podšálky, několik velkých oťuků a vlasových trhlin
235
aukce 16
vyvolávací cena
4 500 Kč
€ 172