Rosenthal, K. Himmelstoss
Faun
vtlač. sign. K. Himmelstoss, zelená podglaz.
zn. Rosenthal Selb Bavaria, Německo, 30. léta 20. stol., porcelán, malováno, plastika fauna s motýlem, výška 13 cm, jedno ucho a křidélko restaurováno
185
aukce 16
vyvolávací cena
5 500 Kč
€ 210
dosažená cena
5 500 Kč