Rosenthal
Ptáčci
zelená podglaz. zn. Rosenthal Kunst – Abteilung Selb, Německo, Rosenthal, 30. léta 20. stol., porcelán, malováno, plastika dvou ptáčat, výška 8 cm, 1 křidélko drobně odborně restaurováno
186
aukce 16
vyvolávací cena
1 000 Kč
€ 38
dosažená cena
1 000 Kč