Nabíráme předměty do aukce

Do naší nadcházející aukce přijímáme nabídky kvalitních uměleckých děl, starožitností, skla a designu.

Vaše nabídky nám zašlete na email aukce@sypka.cz. Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle 608 958 322 nebo nás navštivte osobně v naší galerii v Praze či Brně.

Po uzavření smlouvy o nabídnutí předmětu v dražbě mohou být Vaše předměty zařazeny do naší nejbližší aukce.

Zaručujeme Vám tímto objektivní cenu na současném trhu a odpovídající zhodnocení zboží. Při uzavírání smlouvy Vám na základě hluboké znalosti trhu s uměním a starožitnostmi navrhneme vyvolávací cenu, tedy částku, na které bude aukční dražba začínat.

V případě zařazení předmětů do aukce budete podrobně seznámeni s podmínkami aukčního prodeje a postupem po ukončení aukce. Z dosažené ceny předmětu (tj. částka, za kterou se předmět vydraží) si aukční společnost účtuje 20 % za zprostředkování aukčního prodeje. Každý předmět zařazený do aukce má svoji fotografii v aukčním katalogu, v případě prodeje položky účtuje aukční síň částku 350 Kč za jeden předmět.

Pokud se předmět neprodá, neplatí majitel žádné poplatky spojené se zprostředkováním aukčního prodeje. Předmět může být dále nabízen v poaukčním prodeji za vyvolávací cenu nebo vrácen zpět majiteli.

 


TOPlist