Brunner Vratislav Hugo (1886–1928), Artěl

Pomona

olej, plátno, lepenka, rám, sklo
33,5 × 31 cm, sign. LN VHB

31 aukce 54

vyvolávací cena 32 000 Kč € 1 321

pol. č.32
aukce: 54
15 000 Kč / 619 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.33
aukce: 54
12 000 Kč / 495 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.34
aukce: 54
250 000 Kč / 10 318 €
vyvolávací cena:
380 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.35
aukce: 54
320 000 Kč / 13 207 €
vyvolávací cena:
pol. č.36
aukce: 54
85 000 Kč / 3 508 €
vyvolávací cena:
85 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.37
aukce: 54
15 000 Kč / 619 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena: