Durych Jaroslav 1886–1962
Pták s bobulemi – brož
punc zajíc, Čechy, 30. léta 20. stol., návrh J. Durych, stříbro, ryzost 800/1000, hmotnost netto 14,10 g, tepaný dekor s motivem ptáka pojídajícího bobule, délka 7 cm
aukce 62
vyvolávací cena
7 500 Kč
€ 305
dosažená cena
7 500 Kč