Bernard Bloch, Fabrik Bloch & Co. Böhmen, fa
Párové květníky
vytlačená zn. Eichwald, Čechy, Dubí u Teplic, výroba Bernard Bloch,
Fabrik Bloch & Co. Böhmen, počátek 20. stol., glazovaná bělnina,
2 ks, těla s plastickým malovaným dekorem s florálním secesně
stylizovaným motivem, drobně odborně restaurováno,
výška 16,5 a 13,5 cm
dohromady
98
aukce 65
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 328
dosažená cena
8 000 Kč