Aukce 62
> Položka 15
Načeradský Jiří 1939–2014
Za městem, 1973
suchá jehla, papír, 48,5 × 40 cm, sign. PD Načeradský 73
15
aukce 62
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 204
dosažená cena
5 000 Kč
Válová Květa 1922–1998
Nohy, 1957
16
62
55 000 Kč / 2 243 €
vyvolávací cena:
120 000 Kč
dosažená cena:
Drápal Vladimír 1921–2015
Hlava, 1974
62
15 000 Kč / 612 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Stockar Rudolf 1886–1957, Artěl sdružení
Dóza
18
62
14 000 Kč / 657 €
vyvolávací cena:
42 000 Kč
dosažená cena:
Mančuška Ján 1972–2011
Bez názvu, 1998 olej, plátno, 90 x 110 cm
19
62
260 000 Kč / 10 603 €
vyvolávací cena:
260 000 Kč
dosažená cena:
Brož
62
10 000 Kč / 408 €
vyvolávací cena:
Toyen 1902–1980
Sur le Champs, 1967
21
62
120 000 Kč / 4 894 €
vyvolávací cena:
120 000 Kč
dosažená cena: